Prizininkų Varžybų Protokolas Nr.1
Jaunimo Grupė (Fwd Rwd) (3 Užvažiavimai Po Du Ratus)
- Vieta Vytenis Valikonis– Audi B4 1.38.47 Domus Auto Racing Rokiškis
- Vieta Mantas Keliačius – Škoda Oktavia 1.42.88 Domus Auto Racing Rokiškis
- Vieta Jomas Paulauskas Bmw 320 1.44.19 Lectus Rally Team Kaunas
Awd (Jaunimo) (Trys Po Du)
- Vieta Mantas Dilys Audi 90 1.38.58 Zarasai
- Vieta Deividas Trumpa Vw Golf Sinnchro 1.51.38 Ask Mgear Utena
- Vieta Domas Meilus Subaru Impreza 1.52.03 Domus Auto Racing Rokiškis
Fwd (Trys Po Keturis Ratus)
- Vieta. Markas Judzentavičius Vw Golf 3.11.22 Automark Racing Vilnius
- Vieta Gvidonas Bajarrūnas Seat Toledo 3.16.09 Ask Domus Auto Rokiškis
- Vieta Artūras Lipavičius Ford Fiesta 3.22.09 Panevėžys
Rwd (Trys Po Keturis)
- Vieta Egidijus Paulauskas Bmw 320 3.43.69 Lectus Rally Team Kaunas
- Vieta Tomas Degutis Bmw 325 3.51.29 Lectus Rally Team Kaunas
- Vieta Stanislav Demin Bmw 325is 3.52.00 Lectus Rally Team Maskva
Awd (Trys Po Keturis)
- Vieta Ričardas Matusevičius Subaru Impreza 3.34.50 Zask,,Akseleratorius“
- Vieta Dainius Druteika Subaru Impreza 3.35.62 Subaru Puodžiai Rally Team Utena
- Vieta.Aurelijus Meilus Subaru Impreza 3.39.31 Domus Auto Racing Rokiškis
Fwd Sport (Trys Po Keturis)
- Vieta Tomas Mickus Opel Astra 2.48.41 Automotoprojektai Kaunas
- Vieta Virgilijus Daudžvardis Opel Kadett Gsi 2.51.90 Zask ,,Akseleratorius“
- Gražvydas Venckus Opel Astra 2.51.91 Biržų Esk
Rwd Sport (Trys Po Keturis)
- Vieta Dovilas Čiutelė Vaz 2105 Vfts – 2.43.28 Porshe Klubas Neiluva Acme Kaunas
- Vieta Egidijus Paulauskas Bmw 320 2.57.94 Lectus Rally Team Kaunas
- Vieta Domantas Jastrebovas Bmw 525 3.04.01 Zask Akseleratorius
Awd Sport (Trys Po Keturis)
-
Vieta Dalius Maniušis Subaru Impreza 2.38.05 Gt Racing Elektrėnai
-
Vieta Eugenijus Sladkevičius 2.40.78 Gt Racing Elektrėnai
-
Vieta Robertas Moroza 2.43.15 Gt Racing Elektrėnai
Open A (Trys Po Keturis Startuojant Kartu)
- Vieta Tomas Mickus Opel Astra 2.43.06 Všį Automotoprojektai Kaunas
- Vieta Edgeras Marcinkevičius Ford Escort 2.47.03 Rato Centras Racing Vilnius
- Vieta Raimundas Kukenis Opel Kadett 2.47.69 Esk Biržai
Open B (Trys Po Keturis)
-
Vieta Dalius Maniušis Subaru Impreza 2.38.25 Gt Racing Elektrėnai
-
Vieta Eugenijus Sladkevičius – Subaru Legacy 2.39.44 Gt Racing Elektrėnai
- Vieta Dovilas Čiutelė – Vaz 2105 Vfts 2.42.94 Porche Klubas Neiluva Acme Kaunas
Tramplinų Šuolių Nugalėtojai
- Vieta Deividas Arminas W Golf 21 M. Zask Akseleratorius
- Vieta Domantas Tereikis Bmw 320 20 M. Lectus Rally Team Kaunas
- Vieta Domantas Jastrebovas Bmw 525 19 M. – Zask Akseleratorius
Komandinė Įskaita (Perskaičiavus Rezultatus 1 - 4 Vietų)
-
Vieta Gt Racing Elektrėnai (38 Taškai)
- Vieta Lectus Rally Team Kaunas (33 taškai)
- Vieta Domus Autoracing Rokiškis (32 taškai)
- Vieta Zask Akseleratorius Zarasai (22 taškai)
- Vieta Subaru Puodžiai Rally Team Utena(8 taškai)
Protokolas Nr.2
O. Dalius Vienažindis W Golf Tdi – 3.19 Zask Akseleratorius (Fwd 3 Rezultatas)
Įskaita (Bendra)
Absoliutus Geriausias Laikas
-
Dalius Maniušis – 2.38.05 Subaru Impreza Gt Racing Elektrėnai
-
Eugenijus Sladkevičius 2.39.44 Subaru Legacy Gt Racing Elektrėnai
- Dovilas Čiutelė 2.42.94 Vaz 2105 Vfts Porche Klubas Neiluva Acme Kaunas