Spausdinti

Klubo istorija

Klubo istorija siekia 1987 metus. Jau tada grupelė jaunuoliu domėjosi ir važinėjo motociklais, savaip protestavo ir išsiskyrė iš pilkos visuomenės. Į Elektrėnus užsukdavo „chebros“ iš Vievio ir Kaišiadorių. Būrys bendraminčių didėjo ir susijungė i grupę šokiruojančia savo narių skaičiumi, jau tais laikais turėjusią savo simboliką.

Galingas motociklų riaumojimas dažnai neleisdavo elektrėniečiams ramiai miegoti, taip pat drebindavo aplinkinius miestus bei kaimus. Kompanija ne vien tik šėliodavo ir linksmindavosi, bet taip pat dalyvavo svarbiuose Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo įvykiuose.

Savitas mąstymas ir požiūris į gyvenimą formavo grupės vidinius nuostatus, kurie vis labiau artino prie tos minties – įkurti klubą. 2000m. Aukštadvaryje buvo įsteigtas baikerių klubas, išrinktas prezidentas, sukurti įstatai. Laikui bėgant klubhausas buvo perkeltas į Elektrėnus.

2002 m. kovo 11d. klubas buvo oficialiai pristatytas, kaip STRANGERS MC (klajokliai, nepažįstamieji).

 

STRANGERS MC populiarina baikerių judėjimą Lietuvoje ir už jos ribų, aktyviai dalyvauja jo gyvenime. Į klubą priimami nauji nariai, organizuojamos kelionės, įvairūs renginiai. 2004 m. kovo mėn. buvo surengtas pirmas Lietuvos baikerių ledo ritulio čempionatas, kuris tapo kasmetiniu, tarptautiniu renginiu.

2017 m. kovą klubas atšventė 15 metų jubiliejų. Tradiciškai surengdami tarptautinį baikerių ledo ritulio čempionatą.

Šiuo metu klubas, geografine prasme, neapsiriboja Lietuva. Klube yra narių iš Kaliningrado ir Škotijos