Spausdinti

Elektrėnų "SSM" sutriuškino kauniečius

NVLRL informacija

Nacionalinėse vaikų lygos U-16 rungtynėse Elektrėnų „SSM“ sausu rezultatu 30:0 (8:0, 5:0, 17:0) nugalėjo Kauno „BTA“ komandą.

Elektrėniškiai nuo pat pradžių neleido aikštės šeimininkams įsižaisti ir tiesiog siuntė įvartį po įvarčio į jų vartus. Nors „SSM“ komandos buvo tik 12 žaidėjų kartu su vartininku, o varžovų žymiai daugiau, Elektrėnų U-16 ekipa triuškino Kauniečius.

Trečiajame kėlinyje į kauniečių vartus įvarčiai krito kas minutę. Visas rungtynias nesustabdomi buvo Elektrėnų „SSM“ komandos žaidėjai V. Bučys pelnęs 8 įvarčius, D. Škadauskas ir L. Žukauskas pelnę po 6 įvarčius.

Elektrėnų „SSM“: V. Bučys 8, D. Škadauskas ir L. Žukauskas pelnę po 6, E. Pavlovskis 4, E. Šatavičius 3, E. Binkulis 2, D. Rudminas 1 įvartis.