Spausdinti

Vilniaus "Eurocash" pergalė

NVLRL informacija

Nacionalinėse vaikų ledo ritulio varžybose U-12 divizione Vilniaus „Eurocash“ komanda įtikinamu rezultatu 2:16 (1:6, 1:3, 0:7) laimėjo prieš Elektrėnų „Maxima favorit“ komandą.

Prasidėjus kėliniui pirmąjį įvartį pelnė Vilniaus „Eurocash“ komandos žaidėjas A. Silinas taip atverdamas tikrą įvarčių laviną.

Antrajame kėlinyje vilniečiai kiek aprimo ir leido sau pailsėti. Atgavę jėgas, trečiajame kėlinyje jie nugalėjo „Maxima favorit“ komandą sausu rezultatu 7:0.

Kaip ir per kiekvienas varžybas puikiai rungtyniavo sostinės komandos žaidėjai M. Grinius ir L. Washco.
Sekančios Vilniaus „Eurocash“ rungtynės įvyks Gruodžio 1 ir 2 dienomis svečiuose su Klaipėdos „BTJ“ ekipa.

Vilniaus „Eurocash“: M. Grinius 4, L. Washco 3, A. Silinas, R. Marcinkevičius ir A. Misiukas 2, M. Samėnas, J. Šusterovas ir R. Plepys po 1 įvartį.

Elektrėnų „Maxima favorit“: N. Ašmonas ir L. Eimontas po 1 įvartį.