Spausdinti

Sostinėje - aukščiausio diviziono taškų badas

NLRL informacija

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione įvyko dar vienerios rungtynės, po kurių tęsiasi taškų sausra sostinėje. Vilniaus VNA klubas patyrė dar vieną pralaimėjimą, šįkart 2:9 (0:3, 2:1, 0:5) nusileista Elektrėnų ESC klubui.

Šansų šiose rungtynėse vilniečiai turėjo tik prieš rungtynių teisėjo pirmąjį švilpuką. Iškart po jo, praėjus vis 1 minutei ir 17 sekundžių Paulius Kareckas pelnė pirmąjį savo įvartį iš trijų, o 6 minutę rezultatas jau buvo 2:0. Antrajame kėlinyje Laurynas Baltrušaitis sušvelnino rezultatą iki 1:3, o Vitalijus Sevrukas iki 2:4, tačiau sostinės komandoje tebuvo 2 penketukai, kai varžovai rungtyniavo trimis trejetais ir dvejomis gynėjų poromis. Paskutiniajame kėlinyje ESC komanda baigė savo darbą 5 sausais įvarčiais. Elektrėnų ekipa pasivijo turnyrinėje lentelėje kitą to paties miesto komandą, tačiau yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Vilniaus VNA – Elektrėnų ESC 2:9 (0:3, 2:1, 0:5).

VNA: L.Baltrušaitis, V.Sevrukas po 1 įvartį.

ESC: P.Kareckas 3, M.Lomakinas 2, L.Stepankevičius, D.Virbickas, O.Šybajevas, D.Kazlauskas po 1 įvartį.