Spausdinti

"Delovaja Rus" lengvai nugalėjo ESC

Kauno „Akropolio“ ledo arenoje vykusiose Lietuvos aukščiausiojo diviziono rungtynėse Kaliningrado „Delovaja rus“ rezultatu 8:4 (4:2, 1:2, 3:0) nugalėjo Elektrėnų ESC.

Išvakarėse pralaimėję Kėdainių LRK, šiandien rusai labai ryžtingai pradėjo rungtynes ir jau 7-ąją susitikimo minutę pirmavo rezultatu 2:0. Elektrėniškiui B.Šilinskui pavyko sušvelninti rezultatą iki minimumo, kai aikštėje žaidė penki ESC ledo ritulininkai prieš tris varžovus, bet netrukus rusai vėl atstatė dviejų įvarčių pranašumą. Vėliau visą laiką „Delovaja rus“ pirmavo vieno arba dviejų įvarčių skirtumu. Susitikimas vyko nervingai, teisėjai už pražangas šalindavo žaidėjus iš aikštės, todėl komandos gan dažnai rungtyniaudavo nepilnų sudėčių.

Kai trečiajame kėlinyje svečiai pelnė dar du įvarčius, rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė. Tiesa, elektrėniškiai dar galėjo sušvelninti rezultatą, bet daugiau nei minutę laiko penkiese rungtyniavę prieš tris varžovus, nesugebėjo pasiekti įvarčio.

Kaliningrado „Delovaja rus“ – Elektrėnų ESC 8:4 (4:2, 1:2, 3:0)

„Devovaja rus“: Ščikachichinas 2, J.Serioginas, A.Šestakovas, P.Fominichas, A.Filatovas, A.Nekerovas, J.Jeremenko po 1 įvartį.

ESC: B.Šilinskas, D.Virbickas, Š.Citavičius, M.Lomakinas po 1 įvartį.