Spausdinti

Pirmoji NLRL finalininkė – Elektrėnų „ESSM/Energija“

NLRL informacija

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono finalo ketverte, pirmosiose pusfinalio rungtynėse Elektrėnų „ESSM/Energija“ 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) įveikė Kėdainių LRK ir pateko į Lietuvos ledo ritulio čempionato finalą.

Drausmingose rungtynėse abi komandos žaidė atsargiai ir pirmajame kėlinyje įvarčių pasiekta nebuvo.

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti Elektrėnų klubo pranašumas ir jis virto dviem įvarčiais.

Trečiojo kėlinio pradžioje LRK surengė varžovų vartų šturmą, tačiau dvikovoje aptikimai vartus saugojo „ESSM/Energijos“ vartininkas, U-18 rinktinės narys Donatas Žukovas.

Elektrėnų klubas du kartus rungtyniavo trise prieš penkis, tačiau ir šiose situacijose kėdainiečiai nieko pavojingo nuveikti nesugebėjo. „ESSM/Energija“ šventė užtikrintą pergalę ir pirmą kartą NLRL istorijoje pateko į lygos finalą. Praėjusių metų sidabro medalininkė LRK sekmadienį kovos tik dėl trečiosios vietos.

„ESSM/Energija“ – LRK 5:0 (0:0, 2:0, 3:0).

„ESSM/Energija“: Š.Kuliešius 2, A.Bendžius, L.Rimkus, D.Kulevičius po 1 įvartį.